logo firmy

telefon1

 • Paweł Wojciechowski
  Paweł Wojciechowski
  lekkoatleta tyczkarz. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Mistrz Świata w skoku o tyczce. Rekordzista Polski na hali (5.86m) i stadionie (5.91m). Młodzieżowy Mistrz Europy oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.
   
   
   
   
   
 • Marika Popowicz
  Marika Popowicz
  lekkoatletka sprinterka. Uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Dwukrotna medalistka mistrzostw Europy w sztafecie 4x100m. Rekordzistka Polski w sztafecie 4x100m – 42.68sek. Wielokrotna Mistrzyni Polski w biegach sprinterskich ( 100m i 200m). Srebrna medalistka Akademickich Mistrzostw Świata.
   
   
   
   
 •  
   
 • Łukasz Michalski
  Łukasz Michalski
  lekkoatleta tyczkarz. Finalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie.
  4 zawodnik Mistrzostw Świata. Złoty medalista Akademickich Mistrzostw Świata. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.
   
   
   
   
   
 • Agnieszka Kolasa
  Agnieszka Kolasa
  (ur. 20 maja 1992) – polska lekkoatletka specjalizująca się
  w skoku o tyczce. Srebrna medalistka mistrzostw Polski (2012). Medalistka mistrzostw Polski juniorów (złoto: Toruń 2011). Stawała na podium halowych mistrzostw Polski juniorów
  i juniorów młodszych oraz ogólnopolskiej olimpiady młodzieży.
  Aga jest reprezentantką klubu SKLA Sopot, a jej trenerem jest Jacek Torliński. Rekordy życiowe: stadion – 4,30 (9 czerwca 2012, Sopot i 17 czerwca 2012, Bielsko-Biała); hala – 4,30 (29 stycznia 2012, Spała, 11 lutego 2012, Donieck i 26 lutego 2012, Spała).
   

Gabinet

Szanowni Państwo!

 

Zajmujemy się rehabilitacją fizyczną, która ma zasadniczy wpływ na poprawę funkcjonowania w społeczeństwie, a przez to także – wiary we własne możliwości i samorealizację. Choroba, to nie tragedia- nie może nikogo odsuwać od marzeń i zdobywania szczytów. Staramy się naszą pracą, z Państwa wysiłkiem - temu dowieść.

 

Zajmujemy się rehabilitacją:

 • pourazową
 • ortopedyczną
 • poudarową
 • kardiologiczną
 • reumatologiczną

Nad Państwa zdrowiem i pomyślną rehabilitacją w naszym ośrodku czuwa grono wykwalifikowanych fachowców: fizjoterapeutów, lekarzy, pielęgniarek. Do każdego z pacjentów podchodzimy indywidualnie – z pełnym zaangażowaniem oraz atencją. Planowanie rehabilitacji zaczynamy zawsze od postawienia diagnozy medycznej, zaś głównym celem naszych wysiłków jest osiągnięcie sprawności pacjentów.

 

W usprawnianiu wykorzystujemy sprawdzone metody terapeutyczne takie jak: PNF, NDT Bobath, Kinesiology-Taping, OMI Cyriax, McKenzie, Neurac. Ponadto dysponujemy świetnym sprzętem rehabilitacyjnym oraz sprzętem fizykoterapeutycznym firmy BTL ( terapia falą uderzeniową, ultradźwiękami, zabiegi elektroterapii, laseroterapii, magnetoterapii). W ramach uzupełnienia terapii proponujemy masaż leczniczy, sportowy, a także relaksacyjny.

 

Cały proces rehabilitacji odbywa się w nowoczesnych, klimatyzowanych, jasnych i przestronnych wnętrzach naszej placówki.

 

button umow_sie

dot2

CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ Łukasz Piotr Sielski otrzymało wsparcie na zakup nowoczesnego aparatu do terapii polem elektromagnetycznym wysokiej intensywności oraz zakup urządzenia filtrującego powietrze z projektu pn. „FUNDUSZ WSPARCIA INWESTYCYJNEGO" realizowanego przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Toruniu.

 

Copyright  2012 © Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej. Projekt i wykonanie: StudioWWW | Projektowanie stron www

 

loga