logo firmy

telefon1

 • Agnieszka Kolasa
  Agnieszka Kolasa
  (ur. 20 maja 1992) – polska lekkoatletka specjalizująca się
  w skoku o tyczce. Srebrna medalistka mistrzostw Polski (2012). Medalistka mistrzostw Polski juniorów (złoto: Toruń 2011). Stawała na podium halowych mistrzostw Polski juniorów
  i juniorów młodszych oraz ogólnopolskiej olimpiady młodzieży.
  Aga jest reprezentantką klubu SKLA Sopot, a jej trenerem jest Jacek Torliński. Rekordy życiowe: stadion – 4,30 (9 czerwca 2012, Sopot i 17 czerwca 2012, Bielsko-Biała); hala – 4,30 (29 stycznia 2012, Spała, 11 lutego 2012, Donieck i 26 lutego 2012, Spała).
   
 • Paweł Wojciechowski
  Paweł Wojciechowski
  lekkoatleta tyczkarz. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Mistrz Świata w skoku o tyczce. Rekordzista Polski na hali (5.86m) i stadionie (5.91m). Młodzieżowy Mistrz Europy oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.
   
   
   
   
   
 •  
   
 • Marika Popowicz
  Marika Popowicz
  lekkoatletka sprinterka. Uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Dwukrotna medalistka mistrzostw Europy w sztafecie 4x100m. Rekordzistka Polski w sztafecie 4x100m – 42.68sek. Wielokrotna Mistrzyni Polski w biegach sprinterskich ( 100m i 200m). Srebrna medalistka Akademickich Mistrzostw Świata.
   
   
   
   
 • Łukasz Michalski
  Łukasz Michalski
  lekkoatleta tyczkarz. Finalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie.
  4 zawodnik Mistrzostw Świata. Złoty medalista Akademickich Mistrzostw Świata. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.
   
   
   
   
   

Rehabilitacja
kręgosłupa

box schorzenia_kregoslupa

 

Terapia
manualna

box terapia_manualna

 

Fizjoterapia
sportowa

box rehabilitacja_sportowa

 

Fizykoterapia

box fizykoterapia

 

Kinesiotaping

box kineziotaping

 

Masaż

box masaz

 

Fizjoterapia
neurologiczna

box rehabilitacja_neurologiczna

Fizjoterapia
pediatryczna 

box rehabilitacja_pediatryczna

Fizjoterapia
Ortopedyczna 

box rehabilitacja_ortopedyczna

Rehabilitacja kręgosłupa

 

Diagnoza i leczenie schorzeń kręgosłupa. Rehabilitacja dobierana jest indywidualnie w celu odzyskania pełnej funkcji, wytrzymałości, elastyczności. Przywrócenie pełnej sprawności i zniesienie dolegliwości bólowych.

Terapia manualna

 

Terapia manualna część medycyny zajmująca się badaniem i leczeniem zaburzeń czynności struktur układu ruchu mięśni, więzadeł, stawów obwodowych a w szczególności kręgosłupa. Zapobieganie np. „rwie kulszowej”.

Fizjoterapia sportowa

 

Fizjoterapia Sportowa ma na celu zapobieganie i leczenie urazów sportowych dla amatorów i sportowców wyczynowych.

Fizykoterapia

 

Leczenie polegające na działaniu na organizm człowieka różnymi czynnikami fizycznymi pochodzącymi ze źródeł naturalnych lub wytworzonych sztucznie, jak: drgania mechaniczne, pole elektryczne, mikrofale. Nowość fala uderzeniowa.

Kinesiotaping

 

Kinesiology taping to metoda aplikacji elastycznego plastra, o parametrach zbliżonych do właściwości ludzkiej skóry. Kinesiotaping jest skuteczny w terapii problemów stawowych i mięśniowych. Oddziałuje na mięśnie, powięzi, stawy, układ limfatyczny i nerwowy.

Masaż

 

Masaż - skuteczna metoda terapii manualnej, która niweluje ból, rozluźnienia napięte mięśnie, poprawia samopoczucie, wspomaga regenerację powysiłkową sportowców.

Fizjoterapia neurologiczna

 

Fizjoterapia neurologiczna skupia się na rehabilitacji po schorzeniach neurologicznych, chorobach lub obrażeniach, takich jak np. udar.

Fizjoterapia pediatryczna

 

W Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej leczymy wady wrodzone i neurologiczne, wady postawy , problemy ortopedyczne, urazy sportowe dzieci.

Fizjoterapia ortopedyczna

 

Fizjoterapia ortopedyczna skupia się na diagnostyce oraz leczeniu urazów ortopedycznych. Przygotowanie przed i pooperacyjne układu ruchu.

 

button umow_sie

dot2

CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ Łukasz Piotr Sielski otrzymało wsparcie na zakup nowoczesnego aparatu do terapii polem elektromagnetycznym wysokiej intensywności oraz zakup urządzenia filtrującego powietrze z projektu pn. „FUNDUSZ WSPARCIA INWESTYCYJNEGO" realizowanego przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Toruniu.

 

Copyright  2012 © Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej. Projekt i wykonanie: StudioWWW | Projektowanie stron www

 

loga